Hotel Valdštejn, Letná 76/73. Liberec - Růžodol I, 460 11.

Akce v Liberci a okolí

V této sekci najdete přehled pravidelných akcí v Liberci a okolí, při nichž zajišťujeme ubytování pro účastníky i organizátory.
Pro zobrazení kalendáře všech zajímavých kulturních a sportovních akcí na tento měsíc pokračujte zde.

Benátská!

Benátská! (Benátská noc) je hudební festival, který se u nás v regionu pořádá pravidelně od roku 1993. Koná se obvykle na konci července v prostorách sportovního areálu ve Vesci u Liberce.

Zjistit více

ČT Author Cup

ČT Author Cup je prestižní cyklistický závod na trati dlouhé přibližně 70 km, vedoucí Jizerskými horami. Závod se obvykle koná v první polovině října a startuje v Bedřichově.

Zjistit více

Fresh Festival Liberec

Fresh Festival Liberec je gastronomický festival, který u nás každoročně prezentuje speciality domácí i zahraniční kuchyně, včetně bohatého doprovodného programu.

Zjistit více

Jizerská 50

Jizerská 50 (Jizerská padesátka) je závod v klasickém běhu na lyžích na trati dlouhé přibližně 50 km, vedoucí Jizerskými horami. Akce obvykle začíná i končí v Bedřichově a koná se v první polovině února.

Zjistit více

Mistrovství světa v Agility

Mistrovství světa v Agility je mezinárodní klání ve sportu se psy, který se podobá koňskému parkuru a vznikl v Anglii v roce 1978.

Zjistit více

World Dance Championship

WADF World Dance Championship je taneční soutěž, které se každoročně zúčastní několik tisíc tanečníků z celého světa. Koná se obvykle na konci listopadu v Centru Babylon.

Zjistit více