Hotel Valdštejn, Letná 76/73. Liberec - Růžodol I, 460 11.

Akce & konference

Pro Vaši pracovní schůzku, firemní setkání, rodinnou oslavu i jakoukoliv společenskou akci můžete využít našeho stylového hotelového salónku s kapacitou cca 25 osob.

Rádi Vám pomůžeme s přípravou akce a uspořádáním místnosti, které bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Můžeme také zapůjčit promítací plátno (bez projektoru) a stabilní nemagnetický flipchart pro rychlé zapisování informací.

Při trvání akce nad 4 hodiny, nebo současné objednávce ubytování nabízíme výrazné slevy z ceny pronájmu salónku. Jediné, co musíme dodržet, je začátek akce po 11. hodině. V salónku se totiž v ranních hodinách podávají snídaně pro hotelové hosty.

Uspořádejte firemní akci, oslavu nebo svatbu ve stylovém valdštejnském salónku, kde Vás nikdo nebude rušit.

Ve spolupráci s restaurací pro Vás můžeme zajistit pohoštění ve formě coffee breaku nebo společné večeře.

Bude-li to v našich silách, pomůžeme Vám se zapojením zobrazovací techniky, zavěšením plátna a dalšími požadavky.
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K PRONÁJMU SALÓNKU
Jaká je cena pronájmu?

Orientační cena pronájmu salónku je 300 Kč / hod. u soukromých a 500 Kč / hod. u firemních akcí. Velice často ale s cenou hýbeme směrem dolů. U akcí delších než 4 hodiny obvykle nabízíme množstevní slevu. Výraznou slevu pak dáváme účastníkům ubytovaným v našem hotelu.

Chtěl bych u vás pořádat akci už od ranních hodin. Je to možné?

To bohužel nejde, salónek v ranních hodinách slouží jako místnost pro podávání snídaně. Nemůžeme Vám proto garantovat začátek akce před 11. hodinou dopolední ani popohánět naše hotelové hosty, aby chodili na snídani o něco dříve.

Máte na půjčení projektor?

Vlastní projektor bohužel nemáme, také proto, že drtivá většina našich klientů si vozí vlastní vybavení a zobrazovací techniku. Pro všechny případy však máme k dispozici vlastní promítací plátno a flipchart.

Je možné pronájem uhradit platební kartou?

Ano, platba se provádí na recepci hotelu, kde je možné za veškeré služby platit hotově, nebo platebními kartami VISA, MasterCard a Maestro.

Můžete mi účtovat pronájem a stravování na jednu fakturu?

To bohužel nejde, hotel a restauraci provozují dvě různé firmy a pronájem, respektive útraty v restauraci je nutné účtovat a hradit zvlášť.

Kontaktovat recepci

Veškeré podrobnosti a požadavky ke stravování a přípravě salónku prosím domlouvejte s dostatečným předstihem před akcí, abychom vše zvládli zajistit k vaší spokojenosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!